Muziektherapeutische praktijken

Op deze pagina vindt u een overzicht van onze leden die ambulante muziektherapeutische zorg aanbieden. Hierbij worden onderstaande richtprijzen gehanteerd:

Individuele muziektherapiesessie € 45 (45’) – € 35 (30’ – kind / jongere)
Groepsmuziektherapiesessies min. € 20 pp / sessie (60′), met een minimum van 3 personen exclusief muziektherapeut
Supervisie € 50 (50’)

Voor muzieklessen op maat worden dezelfde richtprijzen gehanteerd.

Sommige ziekenfondsen bieden een terugbetaling tot € 20 per sessie.

Tine Anthonis

  • Adres: Broomansakker (ter hoogte van Bredabaan 311) - 2930 Brasschaat
  • Email: tine_anthonis@hotmail.com
  • Website: www.tineanthonis.be
  • Tel: 0474 60 14 57

Prof. Dr. Jos De Backer

  • Adres: Eugeen de Bocklaan 27 - 2900 Schoten
  • Tel: 0476 49 46 17

Stijn Leijssen

  • ReLaSi, groepspraktijk voor Muziektherapie en Gesprekstherapie
  • Adres: Renaat De Rudderlaan 3 - 2650 Edegem
  • E-mail: stijn.leijssen@gmail.com
  • Tel: 0491 64 49 28

Lotte Blondé

  • Prins Leopoldlei 41, 2640 Mortsel
  • Email: lotteblonde@hotmail.com
  • Tel: 0472 60 72 90

Eva van der Linden

  • Adres: Kapellen
  • E-mail: info@evavanderlinden.be
  • Website: www.muziektherapie-evavanderlinden.be

Gaia De Swerts

  • Praktijk Wanneer Muziek Spreekt
  • Adres: Zammelseweg 231, 2440 Zammel/Geel
  • E-mail: wanneermuziekspreekt@gmail.com
  • website: www.wanneermuziekspreekt.com
  • Tel: 047670970

Mieke Wouters

  • Adres: Kamiel Van Baelenstraat 11 - 2300 Turnhout
  • E-mail: info@klanklabo.be
  • Tel: 014 44 01 97 of 0478 67 21 51

Katrijn Janssens

  • Studio MUSYO
  • Adres: Groenewoud 14 A - 2320 Hoogstraten of bij jou thuis
  • E-mail: katrijn@kajakmuziektherapie.be
  • Tel: +32 495 343838
  • Website: www.kajakmuziektherapie.be

Daisy Varewyck

  • Adres: Sint-Corneliusstraat 18, 9030 Mariakerke
  • E-mail: daisy.varewyck@hotmail.com
  • Tel: 0468 32 26 88

Dimitri Dhaene en Naomi Ryckaert

  • Adres: Leuven- Aarschot
  • E-mail: dhaeneryckaert@hotmail.com of naomiryckaert@hotmail.com
  • Tel: 0478 97 03 91 (Dimitri) of 0473 60 21 99 (Naomi)

Lieselotte Ronse

  • Adres: Diestsesteenweg, 3202 Rillaar
  • E-mail: muzili.lr@gmail.com
  • Tel: 0497 26 23 53

Hella Van Der Jeught

  • Adres: Overstraat 2, 3209 Diest en Kartuizersstraat 8, 3000 Leuven
  • E-mail: info@hellamuziektherapie.be
  • Tel: 0494 23 16 54
  • Website: https://hellamuziektherapie.be/nl/

Karolien Moers

  • Adres: Sint-Norbertusstraat 113 - 3400 Landen
  • E-mail: karolienmoers@hotmail.com
  • Tel: 0473 24 72 98

Elke Vandenbogaerde

  • Totius - Multidisciplinair centrum voor leren, ontwikkeling en psychotherapie
  • Adres: Tremelobaan 57, 3140 Keerbergen
  • E-mail: elke@totius.be
  • Tel: 0487 10 15 90

Marijke Schotsmans

  • Praktijk voor muziek- en psychotherapie
  • Adres: Schotlandstraat 50, 3209 Diest
  • E-mail: mschotsmans@msn.com
  • Tel: 0498 77 41 02

Freya Dasseville

  • Bassville
  • Adres: Willebringsestraat 54a, 3370 Boutersem
  • E-mail: info@bassville.be
  • Tel: 0476 52 85 48
  • Website: www.bassville.be

Charlotte Christiaens

  • Adres: Brugge en Roeselare
  • E-mail: christiaens.muziektherapie@hotmail.be
  • Tel: 0472 83 35 63

Nele Fiers

  • Adres: Handzame (Kortemark)
  • E-mail: nele.fiers@gmail.com
  • Website: muzeopmaat.be

Jolien Vrolix

  • Muziek Verbindt
  • Adres: Vissersstraat 3, 3500 Hasselt
  • E-mail: mverbindt@gmail.com
  • Site: www.muziekverbindt.be
  • Tel: 0474 29 82 05