Muziektherapeutische praktijken

Op deze pagina vindt u een overzicht van onze leden die ambulante muziektherapeutische zorg aanbieden.

Tine Anthonis

  • Adres: Broomansakker (ter hoogte van Bredabaan 311) - 2930 Brasschaat
  • Email: tine_anthonis@hotmail.com
  • Website: www.tineanthonis.be
  • Tel: 0474 60 14 57

Prof. Dr. Jos De Backer

  • Adres: Eugeen de Bocklaan 27 - 2900 Schoten
  • Tel: 0476 49 46 17

Stijn Leijssen

  • ReLaSi, groepspraktijk voor Muziektherapie en Gesprekstherapie
  • Adres: Renaat De Rudderlaan 3 - 2650 Edegem
  • E-mail: stijn.leijssen@gmail.com
  • Tel: 0491 64 49 28

Hilde Nash

  • Praktijk Anker
  • Adres: Vredebaan 55 - 2640 Mortsel
  • Bereikbaar met tram 15 en 7 - (Halte Vredebaan, 300m wandelen)
  • Email: hilde@praktijk-anker.be
  • Website: www.hildenash.be
  • Tel: 0472 75 43 07

Lotte Blondé

  • Prins Leopoldlei 41, 2640 Mortsel
  • Email: lotteblonde@hotmail.com
  • Tel: 0472 60 72 90

Eva van der Linden

  • Adres: Kapellen
  • E-mail: info@evavanderlinden.be
  • Website: www.muziektherapie-evavanderlinden.be

Mieke Wouters

  • Adres: Kamiel Van Baelenstraat 11 - 2300 Turnhout
  • E-mail: info@klanklabo.be
  • Tel: 014 44 01 97 of 0478 67 21 51

Dimitri Dhaene en Naomi Ryckaert

  • Adres: Leuven- Aarschot
  • E-mail: dhaeneryckaert@hotmail.com of naomiryckaert@hotmail.com
  • Tel: 0478 97 03 91 (Dimitri) of 0473 60 21 99 (Naomi)

Lieselotte Ronse

  • Adres: Diestsesteenweg, 3202 Rillaar
  • E-mail: muzili.lr@gmail.com
  • Tel: 0497 26 23 53

Hella Van Der Jeught

  • Adres: Overstraat 2, 3209 Diest en Kartuizersstraat 8, 3000 Leuven
  • E-mail: hella.muziektherapie@gmail.com
  • Tel: 0494 23 16 54
  • Meer info: https://www.facebook.com/Laten.we.klinken/ en https://www.instagram.com/latenweklinken/

Karolien Moers

  • Adres: Sint-Norbertusstraat 113 - 3400 Landen
  • E-mail: karolienmoers@hotmail.com
  • Tel: 0473 24 72 98

Elke Vandenbogaerde

  • Totius - Multidisciplinair centrum voor leren, ontwikkeling en psychotherapie
  • Adres: Tremelobaan 57, 3140 Keerbergen
  • E-mail: elke@totius.be
  • Tel: 0487 10 15 90

Marijke Schotsmans

  • Praktijk voor muziek- en psychotherapie
  • Adres: Schotlandstraat 50, 3209 Diest
  • E-mail: mschotsmans@msn.com
  • Tel: 0498 77 41 02

Charlotte Christiaens

  • Adres: Brugge en Roeselare
  • E-mail: christiaens.muziektherapie@hotmail.be
  • Tel: 0472 83 35 63

Nele Fiers

  • Adres: Handzame (Kortemark)
  • E-mail: nele.fiers@gmail.com
  • Website: muzeopmaat.be